| QUM a întrebat:

Atunci cand primesc ceva prin posta de unde stiu cand vine coletul? Trebuie eu sa ma duc la posta sa verific sau mai intai trebuie sa primesc ceva in cutia postala de exemplu o hartie care sa-mi spuna ca acel colet a ajuns?

Răspuns Câştigător
| DaReZon a răspuns:

Salut Buzz.
Da cand ti-a ajuns pachetul trebuie sa primesti un aviz in posta in care sa te anunte ca ai un pachet si sa vii sa il iei. Vezi sa iti iei buletinul cu tine ca ti-l va cere si sa ai si cativa bani la tine. Succeswinking
Regards, Woozie_Triade@Yahoo.com

5 răspunsuri:
| QUM explică:

Mersi big grin

| Exxtremus a răspuns (pentru QUM):

Auzi BuzzX, eu te am la prieteni su nu stiu de unde, tu mai pus recent, sau?

| QUM explică (pentru Exxtremus):

Pai ieri am dat accept ..ca tu mi-ai trimis cerere de prietenie
big grin

| Exxtremus a răspuns (pentru QUM):

Cum te numeai inainte?

| KarinaD a răspuns:

Normal primesti in posta o hartiuta si in timp de 10 zile parca trebuie sa te duci cu hartia aia daca nu se trimite inapoi coletul [ sau trebuie sa platesti, nu mai stiu exact thinking]