| teroalex008 a întrebat:

HI. Vreau sa imi cumpar niste tenisi ca in urmatoarea poza din linkul de mai jos dar nu stiu cum se poarta blugii. De exemplu daca am niste blugi mai largi se poate sa vina peste poza aia? sau cum se poarta mai exact ca nu inteleg, FUNDA SI MS
http://img228.imageshack.us/img228/3651/zarall.jpg

2 răspunsuri:
| Boniboon a răspuns:

Cu blugi largi clar nu merg, adica sa ii bagi in tenisi thinking In tenisi poti baga doar blugi/pantaloni mai stramtzi happy. Ca sa nu arate ca...

| Deyutza4all a răspuns:

Poi ii bagi in tenisi cum sunt ei largi sa stramti intra si arata si mai bine daca sunt mai largi. spers sa iti fied e ajutor.papa