| Crazyycoffedrop a întrebat:

Hey TPU!kiss Asa deci trebuie sa imi cumpar o pereche de tenisi si blugilaughing si nu stiu ce culoare cred ca blugii vreau sa fie ori verzi ori rosii imi puteti spune parerea voastra si sa si argumentati big grintongue mersi kiss funditaaa

Răspuns Câştigător
| just4mee45 a răspuns:

O pereche de blugi rosii skiny..ar merge cu tenisibig grin. funda?

4 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Pai sa fie asa: blugi albastrii cu verde, cu 2 -3 floricele rosii in colt jos.2 frunze mai sus putin rolling on the floorlaughing))

si tenisii sa fie rosii sau verzi smug

| just4mee45 a răspuns:

Npc

| rozeta56 a răspuns:

Parerea mea este sati ei ori blugi roz ori rosii rozul si rosul la blugi anul asta se poarta