| George3313 a întrebat:

Http://ro.ieftineonline2021.com teapa? toate air force urile posibile la 25 de dolari, teapa curata sau?

Răspuns Câştigător
| Feri5 a răspuns:

Da! Dacă cumva, Doamne-ferește, ai comandat de la turcii ăia, să știi că ei îți vor cere cardul ca să-ți poată face comanda. Dacă te uiți la contact, nu apare niciun număr de telefon, și nici măcar o adresă. Orice magazin on-line serios are un IBAN, o adresă, o adresă de e-mail și un telefon pentru contact. Dar ei au doar o simplă adresă de e-mail la care, dacă dai mesaj, poți să aștepți un veac, că tot nu-ți răspund!
Repetă după mine:
1. Nu da codul cardului tău magazinelor care NU au număr de telefon, cod IBAN, adresa magazinului, etc! Vei rămâne fără bani pe el și nici produsele nu-ți vor fi livrate!
2. Nu comanda de pe astfel de magazine absolut nimic! Nici măcar nu te uita la produse, care sunt ieftine, dar de fapt, ele nici nu există acolo, ci sunt luate de pe niște site-uri care vând produse d-alea și „ieftinite"!

1 răspuns:
| George3313 explică (pentru Feri5):

Totusi mi-am dat si eu seama ca i teapa dar eram doar curios ce ziceti, adica toate produsele de acolo is 25$ ce naiba