| letitblue a întrebat:

Care este parerea voastra despre aceste nike-uri?
ati da 110 de dolari, pe criza asta? (daca ar fi nike-urile la care ai visat tot timpul ) :)) :D

http://nikeid.nike.com/nikeid/?sitesrc=uslp

5 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Bai sunt dragute, dar serios, pentru o pereche de papuci de care oricat de mult mii i-as dori ma plictisesc in cateva luni sau mai grav se rup, de ce sa dau atatia bani?raised eyebrows nu e neaparat de criza, dar ca utilitate, se schimba trendu, 110 dolari nu-i recuperezi asa repede

| ºPishcotº a răspuns:

Da, eu cred ca se merita. Mai bine dai 110 dolari pe o pereche de nike-uri( care stii ca sunt de firmachatterbox), decat sa dai 30 de RON pe o pereche din talcioclaughing. Pe bune eu cred ca se merita.Si eu terbuie sa ma duc saptamana asta sa-mi iau o pereche!

| GOODLUCK a răspuns:

Da.Chiar de o saptamana mi-am luat niste adidasi nike air cam scumpi si nu regret, sunt ffff comozi si extrem de frumosi.
Deci daca iti plac si ai banii cumpara-ti.

| Anonim_5618 a răspuns:

Nu mi plachappy

nu sunt genul meu tongue

si poate as da atatia bani.

| CosminKidd a răspuns:

Da as da si mai mult sunt fff faini...adica na nu se rup in 2-3 saptamana sunt NIKE o sa imi iau o pereche pentru scoala sa fiu pregatit tongue