| anonim_4396 a răspuns:

Samsung s5230.
Asa eram si eu acum 2 luni. si am cautat mult si toti au zis samsung si nu lg. Plus ca e mai elegant samsung. lg=ul are o structura cam dura.nefinisata frumos.
De fapt la moda e orice tel toucHyawn
Samsung are touch-ul mai bun ca lg-ul.
Acum faci c vrei eu am samsung s5320 de 3 luni si e perfectwinking

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Bune amandoua. Eu as prefera Samsung.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

As alege samsung, daca nu ar exista Nokia, bineinteles.

| viatadecacatt a răspuns:

Lg cookie.Si asa e la moda acum am vazut numai reclame cu el plus ca mie mi se pare si mai frumosbig grin.

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Lg kp500big grin

| dadaaaaa a răspuns:

Samsung S 5230 big grin asta am vrut eu dar nu l`am gasit pe stoc si mi-am luat Samsung Corby Pink

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung S5230 big grin

| Smackdown a răspuns:

Samsung S 5230. E mai scump, e mai bun.Cine mai cumpara telefonae de 40-90 de lei?

| smiley11231 a răspuns:

LG KP500 BLACK COOKIE am eu. sunt foarte multzumita de el...
la inceput cand am vrut sa mi-l cumpar am ezitat crezand ca este un LG sh ca nu sunt prea rezistente.
eu l-am scapat de la etajul doi sh tot merge.

avand in vedere Samsung. nu prea sunt bune. sincer am avut un samsung C520. l-am scapat in prima zi din care l-am luat. (bine recunosc. a costat doar vreo 15 euro, dar imi placea foarte mult culoarea si la alte telefoane pe vremea aceea nu mai era culoarea aia) sh cand m-am dus inapoi la Orange cu el. imi trebuia bon de casa. WTF? oameni buni?! nici nu mi-au dat un bon de casa. deci. samsungurile NU SUNT BUNE!
Nokia, LG, nu imi vine sa cred ca spun asta dar sh Alcatel este o marca foarte buna. crede-ma pe mine. am telefoane mobile de la 5 ani sh cred ca am avit vreo 25 in total. imi schmb telefoanele e 2 sau 3 ori pe an. stiu par cam nebuna. dar nu sunt

| cristyna13 a răspuns:

Lg cookie este si frumos si la moda si mai ieftin

| Ann™ a răspuns:

Primu' happy