| AnonimaCuAMare a întrebat:

Buna
:)

telefonul Samsung s5230 star pot sa intru linistita pe internet ca nu imi ia bani[ credit]? sau cu credit? http://telefonultau.eu/products/Samsung-S5230-Noble-Blac k.html#reviews

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Tinand cont ca nu are WLAN, wireless mai concret conectarea la net se face prin portalul Orange, Vodafone, cosmote depinde de reteaua in care esti.Deci consumi din credit evident daca navighezi pe net, dar sunt extraoptiuni care sunt pentru internet.Mergi la o reprezentanta a retelei in care esti si vezi ce e mai potrivit pentru tine sau suna la relatii clienti.Bafta!

| Marius_5522 a răspuns:

Buna! Si eu am tot telefonul asta. Am intrat pe net de pe el dar mi-a luat din credit. Cred ca doar daca iti activezi o optiune de la cartela si ai o luna de net gratis!