| TpuNoName123 a întrebat:

Http://xphones4all.com
Ce parere aveti?
Sunt seriosi?
Banii nu ii pot plati la sosirea coletului? Trebuie sa-i trimit inainte?

3 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

Nu am lucrat nici o data cu e dar eu zic sa fi foarte atent ce i in mana nu i minciunawinking

| TpuNoName123 explică:

Inca o intrebare.
Ofera garantie?

| Gorillaz a răspuns (pentru TpuNoName123):

Buna happy raspunsul meu e urmatorul : https://xphones4all.com/incredere
acum, nu ca i-as sustine pentru ca abia am aflat de ei, si preturile mi se par. uau, am intrat pe diverse forum uri, in care cei care dau voturi negative nu au cumparat nimic de la ei, au dat doar cu presupusul, cica garantia e oferita de ei, nu de firmele Samsung, LG, Nokia, HTC etc. si e in limba engleza, lucru care intr-un loc am citit ca nu afecteaza cu nimic, acum, oricum in majoritatea locurilor degeaba ai garantie ca te plimba de colo colo fara sa rezolvi nimic.
Cei care spun ca au cumparat ( dar nu pot fi verificati... ) spun ca sunt multumuti de servicii, ca produsul le-a fost livrat in 5-6 zile si au platit pretul afisat pe ecran, fara alte taxe de transport, tva. Cine mai are informatii as dori sa ma completeze happy si sa ne ajute