| Andrada58 a întrebat:

HY, fetelor!
As vrea sa imi cumpar cizme, modelul acesta:http://arch2.okr.ro/......00_700.jpg

Pe net scrie ca sunt de vara, dar este vreo problema daca le port si toamna?

Funda:*!

Scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
| perusita a răspuns:

Nu este nici o problema.doar sa nu le porti cand ploua deoarece se rup.

5 răspunsuri:
| dieanuk a răspuns:

Pai eu sunt din suceava si la noi este un centru comercial de unde le pot cumpara...la tine in oras nu este vreun centru comercial ceva?

| Miuriel a răspuns:

Poti sa le porti si vara si toamna si primavara.Dar sa le porti cand e frumos afara pentru ca dupa se fac urate.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| lolly a răspuns:

Nu cred, dar au talpa subtire, si daca ploua... doar daca vremea e acceptabila.

| Chimilica a răspuns:

Nu vad care ar fi problema. Le poti lua si toamna, parerea mea. Sunt foarte dragute :*

| Dιєиυтzα a răspuns:

Nu, chiar deloc. Sunt foarte frumoase :* Dupa parerea mea le poti purta si primavara, vara si toamna. Bafta.