| Morreti a întrebat:

Ieri am vazut niste anunturi foarte avantajoase pe OLX. Totusi nu stiu cate sunt avantajoase si cate sunt tepe :p. As dori sa imi povestiti experientele voastre de cumparat de pe site-uri de genu' Multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde la ce sunt ofertele respective. Eu tot ce am cumparat de pe site uri de genul nu a trecut de 100-150 ron, si pana acum nu am avut probleme.

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Eu inca nu am cumparat, dar am pus oferte pe olx big grin Si eu nu am tepehee hee
DEci, depinde de persoana. Daca e teapa, ii poti da acelui cont un vot rau sau asa ceva si atunci ii scade si credibilitatea. Iarasi, pentru o suma sub 100 de ron nimeni nu isi face de lucru cu tepe ca dupa ramane cu voturi rele si fara clienti doar pentru o suma sub 100 de ron. Daca sunt tepe, acelea pot fi la produsele cu preturi peste 100 de ron.
Deci, depinde despre ce pret e vorba.
Bafta!

| daniellacatus a răspuns:

Pai...Trebuie sa te gandesti logic. Daca vezi un iphone 5 la mana 2 cu 500 ron e sigur tzeapa.trebuie sa te gandesti cam cat ar valora acel obiect.de exemplu:daca vezi o bicicleta destul de misto la 400 lei si o vrei te uiti la nr de telefon si vb cu persoana respectiva.si daca nu ai incredere in el te poti duce tu sa iei obiectul respectiv.Multumesc^^