| Oanix21 a întrebat:

Ieri(joi) am dat o comanda pe un site, metoda de livrare (Fan Curier). Sunt șanse ca, coletul să îmi ajungă sâmbăta aceasta? Acolo scrie 2-3 zile

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sanse exista, fan curier livreaza si sambata!
daca nu ajunge sambata, atunci de luni...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fan curier aduce sâmbătă doar comenzi speciale plătite sa fie livrate sâmbătă. Magazinele online nu prea plătesc pentru așa ceva. Deși probabil luni.

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu ii lua in seama pe astia de mai sus. Fan courier ARE program si sambata doar ca e program mai scurt. Sunt sanse sa vina si azi, sunt sanse sa vina si maine

| Cipi1212 a răspuns:

Buna, Din păcate nu. Fan Curier sau orice cursă de curierat nu lucrează în weekend. Poate pe luni.

| Oanix21 explică (pentru Cipi1212):

Au ajuns vineri (ieri)