| ItIsAlright a întrebat:

Ii fac cadou unei prietene un tricou personalizat cu Justin Bieber (nu conteaza ) si vreau sa adaug si text. As vrea ceva de genu "Just believe in your dreams", "Never say never" sau ceva de genu " I am a Belieber ". As vrea nite cuvinte de genul ala. Fara comentarii, ii place mult Justin Bieber. Care v-i se pare cea mai frumoasa poza de-a lui de pe net? Trimiteti linkul.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Facute la comanda aici:
http://www.gizoo.ro/
ai nr tel. mai jos e-mail si poti cere sugestii

Cat despre poza lui las la aprecierea ta :D

| atanmuk a răspuns:

Fii schimbarea care vrei sa o vezi!

| CipriiM23 a răspuns:

File:///C:/Documents%20and%20Settings/Ciprian%20Manea/My%20Documents/Downloads/justin-bieber-farsa-de-1-aprilie_1_1_size1.jpg