| Minerva9709 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva o țigară electronica bună?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu isi merita banii

| CristiDinBucuresti a răspuns:

I ti recomand sa renunti la tigara electronică deoarece este nociva pentru plamîni.

| ZyRRe a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Țigara clasică nu este?

| Minerva9709 explică (pentru ZyRRe):

Nu vreau să mai fumez țigarăi clasice ce îmi lasa miros urat pe haine si în casă

| ZyRRe a răspuns (pentru Minerva9709):

Am înețeles. De asta trecusem și eu pe vape acum ceva timp, dar nu am reușit să mă obișnuiesc cu ele. Comentariul anterior a fost făcut pentru CristiDinBucuresti care zice că este nocivă pentru plămâni. Toate sunt.

| Minerva9709 explică (pentru ZyRRe):

Acum am vazut, scuze.

| ZyRRe a răspuns:

Salut! Băieții ăștia doi au o mulțime de recenzii la moduri, și tot ce ține legate de ele. Au și clipuri cu țigări pentru începători. Vezi ce găsești: https://www.youtube.com/c/AcademiadeVapat/videos

| aestahv a răspuns:

Vaporesso luxe pm40 dacă ești începător și vrei una ușor de folosit și care dă mult abur
Recomand big grin

| Minerva9709 explică (pentru aestahv):

Mulțumesc, îl voi lua în considerare