| alinox123 a întrebat:

Zilele trecute am vazut pe cineva cu o tigara electronica, dar nu am avut inspiratia sa intreb ce model de tigara electrica are. Dar scotea foarte mult fum/abur si era destul de mare. Imi poate spune/recomanda cineva o tigara electronica buna? Dar sa nu fie nici prea scumpa, buget limitat. Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| onix33 a răspuns:

Depinde de cat fumezi, in functie de asta trebuie sa iti alegi tigara electronica. Eu folosesc ego w de la Vipercig si sunt multumita. Mi l-am cumparat de pe site aici http://www.vipercig.ro/

1 răspuns:
| Omnitrix a răspuns:

In jur de 200 lei e destul de ok si cu multe arome.scoate de asemenea mult fum.