| AdrianL a întrebat:

Imi poate spune cineva de pe ce site de incredere mi-as putea cumpara un Nokia lumia 525? Pe toate site-urile pe care am intrat era stoc epuizat.

4 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Salut, mai bine iti cumperi un 530 de aici http://bit.ly/1tIXda9

| AdrianL explică (pentru ombladon112):

Mie imi trebuie' 525, sau un model care are minim 1 Gb ram. 530 e un pas in spate fata de 525 chiar daca are un procesor quad core.

| Ghostplayer a răspuns:

Altex.Cea mai sigura firma.Chiar daca pe site scrie stoc epuizat poti sa te duci la un magazin de lang tine.Mai scrie stoc epuizat deoarece au uitat sa faca Update la Site. Daca faci comanda si suni la ei sigur iti vor spune ata. Funda? big grin

| AdrianL explică (pentru Ghostplayer):

Multumesc de raspuns! Daca pe majoritatea site-urilor imi da stoc epuizat, pe altex imi zice ca, "cautarea nu a generat niciun rezultat". Asta inseamna ca nu mai au produsul? Am sa ma duc totusi sa intreb.