| jan33tt a întrebat:

Imi pueti spune si mie niste cadouri pentru parinti? pentru craciun?

Răspuns Câştigător
| andy_1710 a răspuns:

Poti sa le cumperi o cana cu un mesaj pe ea

13 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Iconite, sau lantisoare de argint Pa

| LiviaLyvy a răspuns:

Pentru tatal tau eu stiu de dat ceva dupa barbierit... Iar mamei tale nu stiu ce sa zicthinking
Cam asta caut si eu ca ziua mamei mele este pe 17 decembrie si craciunul pe 25 oh go on
Si e foarte greu... Mi`e mila de banicrying
rolling on the floor

| KidOoNh a răspuns:

La mama ta sa ii faci cadou o esarfa eleganta costa intre 10 si 50-60 lei depinde de calitate si la tata tau oo camasa cu cravata sau fara cravata asta coste in jur de 50-70 lei pretul este in jur de 1400 de lei fundabig grin

| iasmina0archie0fan a răspuns:

Te pot ajuta.happy

In cazul mamei stiu cu ce nu poti da gres niciodata. Bijuterile sau parfumurile. Nu trebuie sa fie scumpe sau de nu stiu ce designer ci sa fie daruite din inima. Daca dai dovada de pricepere in domeniul hand-made poti chiar tu confectiona diferite bijuterii. La urma urmelor e mai special daca e facut de tine.

In cazul tatei lucrurile se complica putin deoarece e barbat si nu isi doreste bijuterii sau lucruri de genul. Petrece mai mult timp cu el si iti vei da seama de ca are intr-adevar nevoie.

In cazul in care bugetul de cadouri nu te mai satisface am o solutie rapida si draguta pentru amandoi: felicitarile. Le poti cumpara sau chiar confectiona( dandu-le un aer mai special). Nu uita sa scrii in ele cele mai sincere urari din inima si nu vei da gres.

Have fun!

| NobodyHeree a răspuns:

Pai. fa ca mine:mamei tale sa-i cumperi o bluzitza mai sexy sa-i placa si tatalui tongue, lui o sa-i cumpurei o jacheta sa o dea pe spate pe mama ta tongue... iar la bunici.hmm.pijamalebatting eyelashes
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un set pentru pat, o rama, un album foto, un set de barbierit, parfum, flori, suport de lumanari...

| Blackwoman27 a răspuns:

Pentru mama un buchet de flori, o felicitare, un parfum
Iar pentru tatal tau un parfum barbatesc

| eu_6120 a răspuns:

Depinde de cati bani ai happy daca ai multi bani tatalui ii poti lua un ceas frumos smug si mamei o bratara scumpa. daca nu ai asa multi bani tatalui ii poti lua o camasa, sau daca sta mai mult timp pe calculator si are de lucru mult pe el. un mouse sau un stick thinking si mamei ii poti lua o camasa draguta happy

| metehne a răspuns:

Hey ana maria!happy

pai exista multe lucriuri care le poti lua parintilor:de ex-poti sa le iei un obiect care sa simbolizeze familia, sau iubirea, poti sa le cumperi o rama cu ornamente de craciun pe ea sau Daca ai la indemana cateva fotografii cu multe persoane foarte dragi parintilor tai (frati, parinti, bunici, prieteni apropiati) achizitioneaza un album foto si ofera-l "imbogatit" cu toate aceste fotografii. Este o idee de cadou inedita, de care parintii tai se vor bucura enorm.
hm...sa vedem ce ar mai putea fithinking

Un cadou facut exclusiv de tine in care ti-ai pus toata dragostea este un dar care ii va incanta pe parinti. Confectioneaza o felicitare dintr-o foaie cartonata pe care sa imprimi o poza cu toata familia de la Craciunul trecut sau sa lipesti o poza cu voi. Mai poti lipi o imagine cu un om de zapada, un glob maruntit si cateva ace de brad. Nu conteaza ca rezultatul nu este demn de o expozitie de arta – important este ca mama si tatal tau se vor bucura ca tu esti Mos Craciun pentru ei.

Sau poti sa faci un CD cu cele mai frumoase colinde!happy

cam astea`s ideiile mele!big grin

Fundita?batting eyelashespuppy dog eyes?

| pokemonfan2000 a răspuns:

Flori, ciocolata... si ceva din ce ti-ai dori tu sa cumperi. Happy Shopping!winking

| JoJo_7391 a răspuns:

In aceeasi situatie sunt si eu si cred ca le voi da ceva facut de mine pentru ca asta impresioneaza mereu parintii.

:*:*

| madaaa90 a răspuns:

Eu zic sa incerci ceva mai deosebit, de exemplu o cutiuta sau un glob muzical in tema cu sarbatorile de iarna sau cu pasiunile pe care le are persoana draga. pe cutiuta-muzicala, ro gasesti produse de genul asta!

| ElaIliesi a răspuns:

Gasesti idei de cadouri is pentru mama si pentru tata aici: http://blog.elailiesi.ro/2012/12/idei-cadouri-craciun.html