| Cartoon98765 a întrebat:

Ce cadouri as putea cumpara de Craciun pentru parinti? love struck

Răspuns Câştigător
| eueueueueudoareu a răspuns:

Pai depinde...ar fi chiar foarte frumos sa le faci ceva( handmade).ar aprecia foarte mult efortul tau.de asemenea le poti cumpara o trusa cu creme( pentru. mama) si o trusa cu after-shave, deodorant etc(pentru tata). mamei ii poti lua si o floare( Craciunita de preferat) sau ceva simbolic(un mos craciun mic, un om de zapada etc). sper ca te-am ajutat... fundita? happy

9 răspunsuri:
| DianaIsHere123 a răspuns:

Ceva ce stii ca le place..depinde..big grin

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pentru mama ta ar trebui o trusa de machaije.Iar pentru tata niste ghete.Sau un tricou de fotbalistu lui preferat.

| Pintoiu_Raresh_1993 a răspuns:

Lucruri de care chiar nevoie(pot fi si chiar banale gen: un aparat de ras etc) pentru ca aceste lucruri sunt cele mai frumoase cadouri.

Răspuns utilizator avertizat
| Ruben04 a răspuns:

Pai ai putea sa le iei ceva haine sau incaltaminte sau ceva de genu big grin

| ILoveMusic99 a răspuns:

Buna.Am cateva idei care te pot ajuta.
In primul rand cauta pe google chestia asta ''Ghid de cadouri in functie de zodie '' si orienteaza-te cat-de-cat.Pe mine m-a ajutat destul de mult.
Doi, ma gandeam poate le confectionezi si ceva cu mana ta si multa dragoste pe langa cadoul cumparat.Eu asa fac iar parintilor mei le plac foarte foarte mult. Uite un site care te va ajuta http://www.youtube.com/user/craftingeek?feature=g-user-u (stiu ca este in spaniola dar explica extrem de bine)
Trei, le poti cumpara un set de cosmetice sau creme mamei tale si un set de deodorante sau parfumuri tatalui tau.Depinde si de preferintele lor.
Succes sper ca ti-am fost de folos!

| Danny070 a răspuns:

Le poti lua ceva ce nu au si isi doresti, oricum pentru ei va fi o surpriza placuta, si orice cadou le-ai da le va placea, deoarece este de la tine.

| Maryukka7845 a răspuns:

Buna.Poti sa le iei ceva ce isi doresc demult,ceva util, ceva de care au nevoie.D exemplu; mamei un set de cesti sau oale, si tatalui aparat foto, husapt telefon, depinde dehobby-uri.
O idee pentru tatal tau ar fi un bilet la un meci de fotbal(daca este pasionat).Eu i-am dat un astfel de cadou tatalui meu si i-a placut.
Succes!