| pllus a întrebat:

Niste idei de cadouri pentru parinti de craciun? ceva frumos si ieftin! multumesc anticipat! FUNDA!

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Cumpara o rama de poze, "fura" o poza cu ei 2 din albumul de familie si pune-o in rama. Ceva ieftin si foarte special.

| BonneLess a răspuns:

Ai putea sa iei fiecaruia un glob dinasta care sa cuprinda tot spiritul Craciunului : http://www.google.ro/......tp?/imgres :X

| Iulia20 a răspuns:

Ceva simbolic ca o felicitare sau ceva facut de tine sigur le-ar placea... sper ca te-am ajutat succes sper sa le placa ce le ieiwinking

| gabytzul a răspuns:

O cina in oras big grin