| yourgirl4ever a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca pot comanda mobila pe net? de preferat un dormitor. daca da dati.mi si mie link.ul va rog, si spuneti-mi ce trebuie sa fac ca sa imi vina comanda acasa.in cat timp vine si cu aproximatie cat este taxa de curier. multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| wintermee11 a răspuns:

In principiu, daca vei comanda mobila de pe net, costul transportului e gratuit..suportat de firma de la care ai achizitionat-o...vezi dedeman, sau paktiker

1 răspuns:
| Pirlogea_Florentina_1985 a răspuns:

Mobila de lux doar cu Neolux http://www.neolux.ro