| Andrei_Stefan_1999 a întrebat:

Imi puteti spune un magazin din constanta de undepot lua placi video pentru PC, in afara de Emag.
Dau funda aceluia care imi spune.

Răspuns Câştigător
| YoungCaesar a răspuns:

Salut!

Sa iei de pe net. PcGarage.ro este un site minunat, acolo gasesti tot ce iti trebuie pentru un PC si fac si livrare.
Exista pe site si tutorial despre fiecare componenta, desigur in limba romana, si poti sa iei o decizie mai buna.

Bafta! :-)

3 răspunsuri:
| Luca_Majority_1993 a răspuns:

Altex, PC Garage(Online cu livrare gratuita la comenzi peste 150 lei), Domo(mai rar) si cam atat.