| 0123 a întrebat:

Imi puteti spune va rog unde se pot gasi creioane H? Vreau sa stiu sa gasesc, am cautat peste tot.Profesoara de desen a spus ca ne trebuie toate cele trei tipuri de creion.H,B si HB, dar eu nu l-am gasit pe H.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca la facultatea de arhitectura (papetaria de la intrare si mai era una la subsol. Sau pe site-ul koh-i-noor.ro. Incearca sa nu iei duritati apropiate, eu lucram cu hb-b3-b6. H-urile nu sunt foarte uzuale, sunt creioane dure (cuie le ziceam noi).

3 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Tot felulde creioane gasesti aici: http://www.enpproduction.com/scoala.htm. Au si din cele pe care tu le cauti. Poti contacta firma, folosind datele de aici: http://www.enpproduction.com/contact.htm

| malina444 a răspuns:

Pai incearca la librariithinking nu cred ca nu au asa ceva. dar exista si Hthinkinglaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Si noua ne'a zis. Poti achizitiona aceste creioane din centrele comerciale ( Metro, Carrefour etc ), din librarii, poti cere uni coleg sa iti cumpere de acolo de unde si'a achizitionat si el, oricum poti gasi magazine din care poti cumpara. Pa-pa!