| elly_2808 a întrebat:

Imi spuneti si mie care este parerea voastra despre revista BRAVOGIRL dar despre Bravo?winking

6 răspunsuri:
| andalu a răspuns:

happy castig mare pentru producatori si o pierdere si mai mare pentru cumparatori (ma refer in special la pierderea de timp, nu de bani). ramai cu ceva bun dupa ce citesti astfel de reviste? In afara eventual de ce a facut "vedeta" cutare, lucruri care oricum se uita imediat.Iti sugerez revista National Geographic.

| BabyPink a răspuns:

Sunt interesante revistele happy. Mai cumpăr şi eu când mai dau de vreun chioşc de ziare :d

| lucu a răspuns:

Pai bravo si popcorn sunt cele mai cool revistewinking le cumpar llunar iar bravo girl nu am citit

| powergirl a răspuns:

Adesea cumparam si eu dar m-am lasat mie imi place nu am treaba gasesti cateva sfaturi acolo e cat de cat frumoase amandoua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o revista foarteeeeeeeeeee tare si mie chiar imi placeeeeeeeeee este exact pe gustul meu

| Dootzy a răspuns:

Da,si eu o cumpar si e super tare,dar @andalu are dreptate, revista National Geographic e mai interesanta, de exemplu la ultimul numar a fost un joc cu oase de T-rex si trebuia sa il construiesti.Si era vorba si despre un om care era prieten cu o foca leopard,si mai era si o aventura cu un urs polar,si erau si niste oameni care descoperisera in Transilvania niste oase ciudate de dinozaur,si un caine care era prieten cu o bufnita, si un elefant care bea apa din bazinul termal,si delfinul care se joaca cu un ipad, si berzele care se iubesc (Romeo si Julieta), si 20 de lucruri despre ciocolata,si un poster cu un pui de leopard,si recensamantul robotilor, si salvarea puiului de wombat de catre o femeie, si la sfarsit un joc sunt niste poze de animale amestecate si tu trebuie sa ghicesti ce animale sunt:1. tucan2.urs polar3.stea-de-mare4.zebra5.leu-de-mare