| Anya_1437 a întrebat:

Imi spuneti si mie un site cu telefoane? Magazin orange cum ar fi dar altul...ma intereseaza sa imi cumpar unu. Apropo sunt din iasi daca cunoasteti niste Magazine cu telefoane sa-mi ziceti...

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| andutxza a răspuns:

Cosmote sau Vodafone sau ts transmisiuni speciale are cea mai buna retea daca e vorba de retele eu am cumparat un Nokia misto de la cosmote.nu recomand Orange nu sunt seriiosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !