| AlexMAV a întrebat:

Noroc! :D Am o intrebarea foarte "intrebatoare" :)). Deci as dori sa imi cumpar un telefon si am de ales dintre aceste 2 telefoane. 1. Este ORANGE HIRO https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/orange-hi ro Dati la caracteristici tehnice si vedeti voi acolo. Si al doilea este Samsung Trend Lite https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-g alaxy-trend-lite La fel dati la caracteristici tehnice. Eu as dori sa stiu care e mai bun sa-l iau, ca am auzit ca cel de la Orange e mai fraged si eu cred ca Samsung e mai bun. Totusi e de la Samsung. Pe mine nu ma intereseaza camera. Sa fie maxim de 3-4 megapixeli. In fine. Eu as dori sa imi spuneti de care sa imi iau. Va multumesc. FUNDA! :)

2 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Tot ORANGE HIRO asi alege si eu: procesorul este mai bun, ecran de 4.3 inchi, camera la fel este mai buna 5 mp, memorie ram sunt la fel.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Nu te uita doar la caracteristicile tehnice nu doar acestea conteaza.Gandeste-te ca telefoanele marca Orange, Vodafone, Cosmote sunt marci chinezesti facute special pentru operatorul respectiv.Eu as tine cont si de brand si de aceea te sfatuiesc sa alegi Samsungul.Este model nou, 2013, design gen Galaxy S3/S3 mini.