| irenaagiu1 a întrebat:

In cat timp ajunge o comanda de pe Vinted din momentul in care este plasata la curier?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vinted este un magazin in Lituania, deci transportul si livrarea poate dura 1-2 saptamani.
Daca tu nu ai platit transportul express sau curier international ca DHL, atunci nu vine cu nici un curier, ci cu posta normala, care poate dura pana la 2 saptamani.

| CaliniucDaniela a răspuns:

Ia poate ajunge in diferite moduri daca vine de departe poate sa aiba si 1 luna sau 2