| DonMoldo a întrebat:

In cat timp livreaza evomag? Am dat o comanda si pe eMAG pe site imi spune ca vine pe 13 aprilie, se poate modifica data gen sa imi vina vineri luni poate?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa nu faci spam pe aici! Te poti trezi cu contul blocat daca repeti intrebarile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

După cum ți am mai scris, doar la easybox aduc mai devreme. Prin curier întotdeauna mi au adus când au zis

| sierra1 a răspuns:

Păi n-am mai discutat noi asta?

https://www.tpu.ro/......neri-luni/

| mihai69 a răspuns:

Satai așa, despre care e vorba de fapt? Evomag sau eMag?
Sameday (eMag) vine când spun, de cele mai multe ori. Dar dacă nu te găsesc, revin și a doua zi.