| aleexkdos90 a întrebat:

Buna TPU! Deci va rog sa mă ajutați, am dat o comanda pe eMAG in data de 7 aprilie (vineri) și au zis că se livrează intre 10-11 aprilie (luni sau marți) azi e miercuri și nu mi-a ajuns, nu am primit niciun mesaj de la fan Courier că se livreaza. Am sunat la ei și cică nu a fost scanat coletul de cei de la eMag și nu-l pot trimite și cică sa îi sun eu, are cineva numărul de la eMag? Ce ar trebui sa fac? mă enervează sincer.

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Intră pe chat-ul eMag. Nu mai oferă suport telefonic.
Și vezi că eMag NU lucrează cu Fancurier, ci cu Sameday!

| aleexkdos90 explică (pentru mihai69):

Și prin fan Courier lucrează, am awb-ul de la fan Courier

| mihai69 a răspuns (pentru aleexkdos90):

Înseamnă că e o firmă de pe eMag market.

| dullcat a răspuns:

Buns.Numarul de la eMAG este public pe site, la categoria contact.

| aleexkdos90 explică (pentru dullcat):

Am sunat, intră un robot și închide. Ce ar trebui sa fac?

| Jakye a răspuns (pentru aleexkdos90):

Du-te la comenzile mele https://www.emag.ro/history/shopping

In coltul din dreapta jos iti va aparea un buton cu "Suport online". Foloseste-l pentru a intra pe live chat cu un agent

| aleexkdos90 explică (pentru Jakye):

Am văzut acum, și scrie că se va livra începând de mâine, e o întârziere cică

| suntserios a răspuns (pentru aleexkdos90):

Se mai intampla cand comanda e livrata de parteneri si nu de eMAG