| LiliJB a întrebat:

In ce magazin este cel mai ieftin geanta care o colorezi cum vrei, o speli si o recolorezi(COLOR ME MINE)?

Răspuns Câştigător
| ionuttomoiaga a răspuns:

La toycenter, sunt cele mai ieftine
fundita?

5 răspunsuri:
| DuDux3 a răspuns:

Presupun ca in toate sunt la fel, dar mai bine astepti maaaarile reduceri de Craciun happy

| LiliJB explică (pentru DuDux3):

Am vazut pe net ca unele sunt 60 si ceva, 48 dar, nu arata numele magazinului.Acolo unde am gasit eu fac doar livrari.

| Sorin_Milea_1976 a răspuns:

Ai incercat la rebelism.ro?

| LiliJB explică (pentru Sorin_Milea_1976):

Nu cumpar de pe net

| Sorin_Milea_1976 a răspuns (pentru LiliJB):

Optiunea ta. Cele care au magazin au si costuri de intretinere mai mari si preturi mai mari. Avantajul de a cumpara pe net e ca ai mari sanse sa ai pret mai mic pentru acelasi produs.