| Merx a întrebat:

In ce magazine din Bucuresti pot gasi adidasi?

Dau funda Urgent intr-o ora plec, Va rog.

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

La Grand Arena din Berceni este un magazin Adidas de tip discounter cu produse foarte variate. Mai poti incerca in magazinele Hervis si Decathlon.

2 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Bucureştiul este mare.sigur vei gasi la un mall nişte adidaşi.

| Justmeandmysmile a răspuns:

E un magazin killtec pe 1 mai, aprox. vis-a-vis de spitalul sfanta maria (parca asa-i zice), si are destul chestii dragute, iar la preturi nu sare calul. S-ar puteasa gasesti reebok la Top Sport, pe bd Elisabeta, vizavi de cismigiu.
Adidas si Nike au sigur.