| Lovius a întrebat:

Ok,pai acum in luna Februarie este ziua celei mai bune prietene care implineste 16 ani si nu stiu ce cadou sa ii fac...a spus ca vrea o petrecere speciala, deci atunci si cadoul sa fie special ma gandesc.Am tot rugat-o sa imi spuna ce vrea de ziua ei dar nu mi-a spus... ceva idei? Si cum as putea sa ma imbrac la ziua ei? si parul cum sa mi-l fac? Am nevoie de raspunsuri cat mai repede:*

4 răspunsuri:
| SuperCrazyGirl a răspuns:

Poti sa ii oferi:un ceas de mana,un album,ceva personalizat,o poza cu voi o rama, un colier, un parfum, ceva ce vezi intr-un magazin, un jurnal.De ziua ei te poti imbraca in iegari cu ceva bluza mai lunga si ceva pantofi sau balerini.Ma gandesc ca o sa fiti inauntru.Iar daca ai parul lung te poti duce la coafor sa ti-l faca cum stu mai bine iar daca vrei acasa atunci ceva coc sau gasesti pe google. Distractie placuta.

| Lovius explică (pentru SuperCrazyGirl):

Multumesc pentru sfaturi:* Ma gandeam sa ii fac ceva personalizat, altii ii duc doar bani ca nu stiu ce sa ii cumpere si na...da eu ma gadeam sa ii fac cadou

| SuperCrazyGirl a răspuns (pentru Lovius):

Eu zic ca ideea cu rama si cu poza e o idee buna. Poti sa iei o rama simpla si sa o decorezi.Nu cred ca costa mai mult de 20 de lei.

| Lovius explică (pentru SuperCrazyGirl):

Pai rama foto+ 2 poze cu noi 2 in ea i-am facut anul trecutsad acum ma gandeam sa ii iau un ceas dragut am vazut unu foarte frumos si o cana pe care sa scrie ceva frumos ca de 16 anihappy ce crezi ar fi buna ideea?big grin