| LikehootingStars a întrebat:

In curand incepe scoala si nu am idee cum sa ma imbrac si sa`mi fac parul in prima zi.
Ma ajutati va rog?batting eyelashes trec a 10-a Sunt fata. big grin

6 răspunsuri:
| G a răspuns:

Bai, asa de curiozitate, de ce va faceti voi griji de pe acum cu ce va imbracati in prima zi?
sau incepe scoala saptamana viitoare si eu stau ca proasta crezand ca mai e o luna? laughing

| Minks a răspuns:

Care dracu' in curand? Mai e o luna...

| Drinni a răspuns:

Cat mai simplu, parul drept, sau putin ondulat[cat mai natural]un tricou cu un imprimeu care sa iti placa. niste blugi nu prea stramti si o pereche de tenisi intr-o culoare cat mai look-ul lui miley cyrus ca si mie imi place cum se imbraca. fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| simina a răspuns:

Fa-ti codite