| de a întrebat:

In curand va incepe scoala, iar eu nu am idee cu ce sa ma imbrac. Imi puteti da cateva sugestii? Fundita.

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Pai nu stiu care e stilul tau. Cel mai bine ar fi sa te duci in magazine, as probezi cat mai multe haine si sa cumperi ce iti place.
Eu as incerca o pereche de blugi negri, o camasa(orice culoare) cu o vesta deasupra (http://www.tarafashion.ro/......17nou.html ) si cu niste pantofi fara toc (sau cu toc daca crezi ca te poti descurca cu ei)