| matrix100 a întrebat:

In legatura cu tigarea electronica. Am inteles ca bateria dureaza cam 2 ore si intrebarea mea este: Exista incarcator de priza care sa incarce mai multe baterii de tigare electronica deodata? Multumesc

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, n-am auzit de asa un incarcator. Dar exista niste incarcatoare in forma de pachet de tigari, care pot incarca o tigara pana la 8-10 ori pe zi si n-ai nevoie sa ai tot timpul o priza pe-aproape. Incarci pachetul o data si apoi stai toata ziua linistit. Succes!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@matrix, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

| matrix100 explică:

Da. intr-adevar mi-ai fost de folos. Uite ce am gasit pe net:
PCC sau "Portable Charger Case" este una dintre inovatiile majore ale Joye. Bateria tigarii electronice se incarca automat de la incarcatorul PCC atunci cand nu este folosita, astfel incat nu va mai trebui sa va faceti griji ca nu veti putea folosi tigara din cauza descarcarii bateriei. PCC poate incarca echivalentul a 4 baterii de tigara pana cand va trebui incarcat la randul sau.