| Alecso_Alecso_1995 a întrebat:

Tigarea electronica poate cauza problema la inima in special lichidul din acea tigare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tintareco a răspuns:

Deocamdată părerile sînt împărţite,este de prea puţin timp uzitată, pentru o părere decisivă. Cert este, că ori ce intră în plămîni, exceptînd aer, se lasă cu sechele.

| Alecso_Alecso_1995 explică (pentru tintareco):

Problemele sunt doar psihologice din cate am observat din controale medicale...

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Da, si nu doar ca poate, ci si cauzeaza daca e folosita pe termen lung, la fel ca si tigara clasica.