| DRAGOS1234567890S a întrebat:

Inainte sa oun intrebarea sa stiti ca am 19 ani...
As vrea sa imi cumpar o pusca airsoft puternica (4, 5-5J),pusca cu luneta (preferabil sa fie cu armare manuala)
P.S.-Nu e neaparat sa contina si luneta, imi cumpar eu dupa...

Răspuns Câştigător
| RockForALongLife a răspuns:

Salut pentru pustile pneumatice de calibrul 4, 5 nu-ti trebuie permis, nimic. Cele mai bune sunt cele de la Gamo http://www.afg-defense.eu/ gasesti aici tot ce-ti trebuie! Funda?

| DRAGOS1234567890S explică (pentru RockForALongLife):

Adica pot sa imi cumpar fara nici un act

| RockForALongLife a răspuns (pentru DRAGOS1234567890S):

Da doar daca nu depaseste calibrul de 4, 5 mm, iar puterea nu are importanta. Ai gasit ceva bun pe acel site? Iti recomand Gamo, Hammerli, Grand Power sau Hatsan totul depinde de cit te tine buzunarul! Succes la achizitionare!

3 răspunsuri:
| AKARA0 a răspuns:

Intrebarea este.
Ai permis de port-arma