| olecs a întrebat:

Iphone 4 sau noul Ipad? funda la raspunsul care ma va multumii! PROMIT

Răspuns Câştigător
| Commandoo a răspuns:

Iphone 4 zic eu este frumos si multifunctional Funda?

5 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Noul ipad... iphone 4 este depasit deja.
Dar asteapta pana la toamna pentru ca va aparea iphone5 si poate iti va placea.

| paulpaul25 a răspuns:

Sti ca vorbesti de doua lucruri diferite, adica Iphone 4 e telefon iar Ipad e tableta, deci depinde de nevoile tale, dar oricum iphone-ul e mai usor de transportat, si ce e cel mai important poti vorbi de pe el! Poti alege si iphone 4s care e mai nou si mai performant!

| hanzelik a răspuns:

Ipad cu siguranta!

| Katts a răspuns:

Ipadhappy.

| Razzzvan7 a răspuns:

Pai depinde pentru ce il folosesti, eu am Iphone 4 si sunt foarte multumit de el, am umblat destul de mult si pe un Ipad model nou si nu m-a impresionat...Deci sfatul meu este Iphone 4!