| axelmatei a întrebat:

Ce pareri aveti despre noul iPad?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi perfect pentru ora de geografiehee hee.
La fel de mare ca nasu` profesorului si inteligent asemenea lui laughing

3 răspunsuri:
| DanDannn_9120 a răspuns:

I-pad...hmm...interesant,dar sincer, la 900$ iti iei un laptop (atat am vazut pretul pe un site, ipad nou). ce sa faci cu 1. 6 ghz, 1 gm ram si 256 placa video; mai bun e un laptop->cu 700$, 4 gb ram, 2. 3 ghz, 512 video.parerea mea;

| x3Lizz a răspuns:

Mi se pare Okay, dar pentru ca nu va aparea si in Romania, nu are nici un rost sa speram ca il vom avea, prea putin romani au iphone sau ipod touch.

| heartgrenade a răspuns:

Nu mi se pare ca e foarte util... mai degraba, lumea si-l ia doar ca sa zica ca arebig grin