| FluturashZburator a întrebat:

Are cineva idei de cadou as putea sa ii cumpar iubitului meu? (are 17 ani). Daca sunteti baieti: Ce ati vrea sa primiti de la o fata? (stiu ca gestul conteaza, dar vreau sa se si bucure de cadou acea persoana).

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un portofel, o curea, un fular, o carte sau un joc pentru voi doi. Poti sa gasesti alte idei si aici http://www.surprizewow.ro/16-pentru-el

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Un bmw nu vechitura, o garsoniera, un dolce & gabanna (una din cele 3 variante). Altfel daca nu are bani nici nu e de mine.