| DAV1D01 a întrebat:

La ipod se poate pune si card de memorie?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Nu. din pacate nu se poate. Am vazut multe intrebari de acest gen pe internet sad.

4 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Nu,din pacate

| Ovydiw a răspuns:

Poti sa iti faci tu loc de card, foarte simplu cu un ciocan si o surubelnita si putina indemanarewinking

| IepureleCuLopată a răspuns:

Nu se poate băga card de memorie la nici un produs Apple, din păcate, oricum baftă multă la restul!

| Calininio a răspuns:

Nu. iPodurile de pana acum ( cu exceptia Shuffle-ului, care are un penibil 2 GB ) au o memorie suficienta pentru o gramada de melodii.