| Hdjs a întrebat:

La o comandă pe Emag mi-a apărut ca si data estimată 1 iunie adică sâmbătă. Întrebarea mea este: Emag face măcar livrări sâmbăta? Are sens să aștept

Răspuns Câştigător
| Anca32 a răspuns:

Data estimata. Poate sa ți vina și înainte de data de 1 depinde cum se mișcă curierii. De 1 iunie am primit și eu o data o comanda deci cred ca da

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu. Nu se fac livrari in weekend.
Data a aparut automat de sistemul lor, conform zilelor alocate pentru trimiterea pachetelor, dar livrarea se va face luni, in acest caz.

| aleodormicro a răspuns:

Da livreaza si sambata (Din cate stiu toate firmele de curierat livreaza si sambata)