| yoanaoana14 a întrebat:

La prima comandă pe Bershka mi-a apărut sa pun CNP-ul, după am dat mai multe comenzi la fel fiindcă nu mai îmi apărea sa pun CNP ul și după ce se procesa comanda îmi apărea ca, cosul de cumpăratul este gol, eu am crezut ca nu s-au dat comenzile dar astăzi am primit pe email ca 2 din comenzi au foat anulate, este posibil sa îmi vina celelalte comenzi?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim dar sigur ai facut tu ceva de ti au cerut astia cnp ul de 2 ori, vezi sa nu i ti blocheze cardul sa creada ca e furat si contul fals, nu te juca cu asa ceva ca politia vine la ușă si nu e de bine, ce varsta ai? Mergi la ei la magazin si cumpăra cu banii jos nu online unde se pot face fraude bancare.

| Lauramee a răspuns:

Nu exista sa dai cnp-ul, iar daca nu ai platit cu cardul si ai ales metoda sa platesti cu cardul de aia au fost anulate