| Costis3x69 a întrebat:

Salutare tuturor, știți cumva de ce astăzi pe telefonul meu am primit un "apel fantomă" adică suna dar nu apărea cine suna și nici după ce l-am repornit nu a apărut?

1 răspuns:
| carevaescu a răspuns:

Oricine poate suna cu numar privat. Chiar si tu poti face asta. Găsește optiunea in setările telefonului. Daca nu o ai, poti vedea cum se face in rețeaua ta. In general daca inserezi prefixul #31# in fata numărului (spre exemplu #31#07xxxxxxx, rețeaua iti va ascunde numarul.