| Dieanuka a întrebat:

Ce telefon este mai bun?
cu tastatura qwerty sau
cu touch screen?
Funda si vot!

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Depinde de marca ...model.daca il vrei pentru mesaje sau pentru aplicatii multimedia.etc
eu il prefer pe cel cu touch screen

| Dennys1521 a răspuns:

Pai e greu de facui diferenta
eu am cu tastatura qwerty.si sunt multumit scriu repede.pe net umblu repede.

| iEmonel a răspuns:

Cele cu touch sunt cele mai proaste telefoane. Daca nu crezi, scapa pe jos de la un metru ambele tipuri de telefoane si o sa te convingi. Eu prefer telefoanele clasice, cu tastatura, pentru ca in primul rand daca esti transpirat/a nu iti murdaresti tot ecranul, e mai mica sansa de a gresi cand scrii, nu au toti cocalarii si pitipoancele, consuma mai putina baterie si asta te ajuta de multe ori daca ai nevoie sa suni pe cineva si nu ai posibilitatea sa il incraci [ ratacit pe munte etc ] si avantajele pot continua.