| QiCKaaTc a întrebat:

LG KP500 Cookie sau LG GS209 Cookie Fresh?!

8 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Nici unu nici altuwinking

daca vrei telefon..nu lea din astea...winking o sa-ti iei teapa mare!
-baterie tine k pl...il incarc de 3 ori pe zi si nu fac nimic la el.
-touch misca greu
-aplicatii..merg greu... unele chiar enervante
-camera varza la filmat
-o sa ai probleme cu antena interna
-muzica se aude cam incet
-dupa 2-3 luni incepe sa se restarteze ..tre sa ii schimbi soft-ul
-ce sa-ti mai zic...nu iti lua :p

Mad3 iN chiNa.

| QiCKaaTc explică (pentru MarYan00):

De Lg T500 ce zici?

| MarYan00 a răspuns (pentru QiCKaaTc):

Daca ai bani si vrei LG LG LG LG LG laughing.ia-ti LG optimus p970 black (klumea fratika :X )... dala vreau si eu happy

LG t500... zici ca e Samsung corby (la aspect): hmmm. bunicel, dar camera slaba

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

LG kp502, il am eu e foarte bun

| QiCKaaTc explică:

TouchScreen-ul telefonului LG GS209 se strica repede?

| lickmybools a răspuns (pentru QiCKaaTc):

Depinde cum il folosesti

| JwcFree a răspuns:

LG GS209 Cookie Fresh, eu nu il am, dar l-am vazut este foarte bun! big grin

| lickmybools a răspuns:

LG GS209 Cookie Fresh arata mai bine iar calitatile sunt putin mai bune decat LG KP500 Cookie