| micky a întrebat:

Ce parere aveti despre LG KP500 Cookie?

11 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Fite. Sta la pamant la capitolele volum, rezistenta si baterie.
Nu-mi plac telefoanele cu ecran tactil...

| Bishop a răspuns:

E, ok, telefonul, imi place, e bun, dar eu nu l-as cumpara, nu mi-ar place sa umblu cu betisorul in buzunar happy

nony
| nony a răspuns:

Nu sunt fan al telefoanelor tactile. Pur si simplu nu-mi plac.

| Instinkt a răspuns:

E un telefon bun dar mult prea sensibil iti cade odata il poti arunca la gunoi

| YepIsSuspended a răspuns:

De design mi se pare foarte draguțhappy
De calitate nu știu, dar LG este o firma buna, mai ales ca acest tel.este 3G dacă nu ma înșel...big grin

| kenzo007 a răspuns:

Salut...
Nu pot sa zic ca este un telfon bun pentru ca are Touch Screen. Un prieten de al meu are si este un telefon dragut are aplicati calumea si jocuri tarihappy. Preferabil ar fi sa nu iei un Telefon Touch Screen.

| dadaaaaa a răspuns:

Si eu vreauu...imi iau saptamana viitoare cred

app: 1.gabitza99...nu e adevarat eu l-am scapat p a lu o colega din buzunar si nu a avut neek.si ea l-am mai scapat

2.bishop...are un loc special pentru betisor nu trebuie sa umbli cu el in buzunar...si poti si cu degenu:p

mie mi-l place...la orange la cartela e 5 mil jumate.si am gasit in piata la mai multi cu 4 mil...depinde.eu sunt din timsoara. tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Am avut. Nu a funcționat difuzorul la 6 luni de la achiziționare.
Cumpără din gama Nokia, fac toți banii.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm. e de fite. telefoanele tactile sunt ft ft sensibile. ce sa ti spun, are un sunet bun, se aude chiar tare, al meu, se bloca (l am vandut :d) uneori... sincer cauta pe net dezavantaje si are o gramada big grin camera este dezastru :O

| valyutzu a răspuns:

Zoooooooper tel

| valyutzu a răspuns:

Specificatii LG KP500 Cookie
Retele 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Introdus in 2008
Caracteristici fizice
Dimensiune 106. 5 x 55. 4 x 11. 9 mm
Greutate 89 g
Culori 4
Ecran
Tip TFT, sensibil la atingere, 256K
Marime 240 x 400 pixeli, 3 inci
Altele - Flash UI
- Accelerometru, senzor pentru autorotatia
- Recunoaste scrisul de mana
Sunet si alerte
Melodii Polifonice (64 de canale), MP3
Vibratii
Capacitate de stocare si procesare
Numere in telefon 1000 inregistrari, cu imagini
Apeluri efectuate 40
Apeluri primite 40
Apeluri pierdute 40
Slot pentru card microSD(TransFlash), pana la 8GB
Optional - 48 MB de memorie interna
Transfer de date
Transfer date GPRS Clasa 10 (4+1/3+2 sloturi), 32-48 kbps
Hscsd
Edge Clasa 10, 236. 8 kbps
3G
Wlan
Bluetooth Da, v2. 1 cu A2DP
Infrarosu
Usb Da, v2. 0
Facilitati
Mesagerie SMS, EMS, MMS, Email
Browser WAP 2. 0/xHTML, HTML
Jocuri 4 + alte jocuri descarcabile
Altele - Radio FM cu RDS
- Java MIDP 2. 0
- Ruleaza fisiere MP3/WMA/AAC
- Ruleaza clipuri video MPEG4/3gp
- Calendar
- Vizualizare documente (DOC, XLS, PDF)
- Inregistrare sunet
- Handsfree integrat
- T9
Camera
Camera 3. 15 MP, 2048x1536 pixeli, video (QVGA@12fps)
Acumulator
Tipul acumulatorului Acumulator standard, Li-Ion 900 mAh
In asteptare pana la 350 h
Convorbire pana la 3 h 30 min