| anonim_4396 a întrebat:

Locuiesc la sat și nu frecventez prea des mallurile. Știe cineva cam care sunt perioadele de reduceri pentru diferite categorii de produse precum: încălțăminte, îmbrăcăminte, genti etc? In Spania de exemplu, toate acestea au reduceri in lunile august-septembrie. In Romania?

Răspuns Câştigător
| CopiluPetarda a răspuns:

De black friday și început de primăvară, redeschidere după carantina, sau de Crăciun, depinde

1 răspuns:
| Swae a răspuns:

Urmareste si tu pagini, site-uri cu haine misto si comanda de acolo. Daca le urmaresti cred ca automat vei primi notificari cu reduceru gen black friday sau whateverlaughing nu stiu daca "universale"? dar macar cunosti mai multe si nu trebuie sa te duci neaparat la mall. thinking
Invearca bonprix, h&m, new yorker. Etc. Astea cunoscute sau care sunt si la mall-urile pe care le frecventezi.