| numesiprenume0 a întrebat:

Luna aceasta va fi Blackfriday, care dupa traditia originala se sarbatoreste in ultima vineri din luna noiembrie... (adica 27 anul acesta). In Romania se anunta ca va fi pe 13 noiembrie. Voi ce credeti? O sa fie in toata tara sarbatorita pe 13 sau unele magazine o vor sarbatorii asa cum este normal pe 27? Ce parere aveti in general de Blackfriday?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In Romania nu exista blackfriday. E doar o vrajeala de marketing. E irelevant pe ce data e.