| andutxza a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la ziua prietenului meu cel mai bun?(mantionez ca il plac) cu opincute si o rochie cu bolerou gri inchis cu bulinute negre si scurta sau o rochita fara bretele si niste pantofi eleganti tot scurta? Si apropo ce culoare sa aiba machiajul? Albastru e bine cu roz si ruj roz? Am nevoie urgent de raspuns

Răspuns Câştigător
| AdeeLinee a răspuns:

Eu zic a doua varianta, dar
Te poti imbraca cu niste pantaloni scurti si un maieu mulat peste are sa pui o jacheta sic si cu cizme lungi;
Poti opta pentru o rochita finuta si cu niste botine elegante;
Te mai imbraca cu niste pantaloni mulati si o camasa eleganta sau o bluza mai "fistichie" si niste platforme;
Poti alege o fustita cu o helancuta si pe deasupra o vesta de blana(sau orice alt articol de blana) si cu cizme(nu conteaza marimea)
Mai poti opta pentru niste colanti si o bluza lunga mai funny si o vestuta d blugi cu pantofi cu toc.
Exista multe posibilitati:*Eu ti-am dat niste idei care sper sa iti fie de folos>:D<
Si am selectat cateva tinute, click:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

La multi ani, prietenului tau!

8 răspunsuri:
| AnaMariaRo a răspuns:

Arunca un ochi aici :) www.modanet.ro, iti recomand ceva scurt, senzual daca il placi!
Succes!

| BruneTTe a răspuns:

A doua varianta, zic eu. De fapt mai bine ia-le pe amandoua tinutele pe tine [ pe rand, normal laughing ] si stai in fata oglinzii vreo 5 minute si ai sa vezi cu care iti sta mai bine.

| Bailey a răspuns:

Cred ca ai arata mult mai bine in rochia aceea scurta fara bretele si cu pantofi elegantiwinking. Machiajul ar merge si albastru cu roz, dar ar parea mult mai dragut alb cu roz sau alb cu negruwinkingwinking love strucklove struck fundita te roogg big grinbig grin

| FashionDiva a răspuns:

Poti alege o tinuta de aici - http://fashion.mozku.com/2011/04/rochii-pentru-o-ocazie-speciala/

Ai multe variante pentru o ocazie asa de speciala :X

| danamarin a răspuns:

Pai ori e prietenul cel mai bun ori il placi? laughing hotaraste-te! eu ti-as sugera o rochita si niste pantofi frumosi cu toc inalt. machiajul sa nu fie prea strident. cu roz la ochi si roz pe buze risti sa arati ca o pitzihee hee incearca un machiaj mai simplu. fa-ti niste gene frumoase cu rimel, aplica un liner negru deasupra pleoapei, fara farduri si chestii din astea. in cazul asta pentru ruj poti opta pentru o culoarea mai nuda. vezi si tu cum iti sta bine

| treipuncte a răspuns:

Du-te goala o sa ii placa mai taretongue

| εʟεпα a răspuns:

Cred ca ar merge mai bine...Rochita fara bretele si niste pantofi eleganti.:X...Ce culoare are rochita? Ca sa se potriveasca si cu machiajul., dar pantofii?

| barbiemicuta a răspuns:

Eu sp ca mai bine te imbraci cu rochita fara bretele si pantofi iar machiajul sa fie in functie de culoarea ochilor?>ochii caprui merge mai bine roz.ca tiii scoate in evidentza rujul roz deschis depinde... sper ca merit si fundita!