| DaughtryGirl a întrebat:

Buna tuturor. Am nevoie de niste idei de la voi big grin Am o nunta si botez in iulie si nu stiu ce rochie sa imi iau,lunga scurta... Am 1, 55 si 45kg.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| SweetDreams a răspuns:

Esti destul de mica si o rochie lunga nu cred ca te-ar avantaja. Mai bine iti cumperi o rochita mai scurta si cu niste pantofi cu toc care sa te faca mai inalta ar veni super big grin
Distractie placuta :*

| DaughtryGirl explică (pentru SweetDreams):

Am vazut multe fete de inaltimea mea cu rochii de vara lungi, simple si le statea destul de bine... off, daca eram si eu mai inalta sad