| robby_3011 a întrebat:

Mai este magazin cu produse Converse in Afi Palace Cotroceni sau in Unirea Shopping Centre?

6 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Sunt in amandoua magazine de gen. happy

| Abcfunny a răspuns:

In Afi mi se pare ca nu. Era un magazin la etajul unu chiar langa nike cred dar n-am mai vazut de mult. Daca vrei Produse Converse du-te in Plazza Romania care e tot pe Bulevardu Timisoara la 2 stati de Afi in Magazinul Famous Brand's. Acolo gasesti produse Converse

| cataaa a răspuns:

In unirea e un magazin super sport unde vei gasi conversi dar daca vrei sa te duci la sursa te poti duce pe mosilor pentru ca acolo e un magazin all star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te frate pe stefan cel mare ca este magazinu oficialwinkingsi in AFI mai esti magazinu se numeste dix parca sau gen dar sunt editi mai ciudata de ocnverse si sunt scumpe ajungant pe la 400lei cel putin straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in afi exista converse ...la magazinul nix dar sunt foarte scumpi ...au am vrut o pereche de ugg si era 1000 ron(10 milioane vechi)in fine in unirea gasesti sigur

| greenstar a răspuns:

In afi este kix, si in uniri este da nu mai stiu cum se numeste.si mai e in plaza famous brands